4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz

0

Çoğu kişi tarafından sıklıkla kullanılan QNB Finansbank‘ın kusursuz mobil bankacılık uygulaması olan ENPARA müşterilerine gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Üstelik bu imkânlardan faydalanmak için yerinizden bile kalkmanıza gerek dahi yoktur. 40 bin TL’ye kadar 60 aya kadar uzanan vadelerle ENPARA’dan kefilsiz ve belgesiz kredi çekme işlemlerini sizler için araştırarak 4 adımda açıkladık.  

4 İşlemle ENPARA’dan Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi 2020

ENPARA mobil bankacılık uygulaması, kullananların basit kullanım ara yüzüne haiz olması yönünden son derece beğenilen bir internet bankacılığı aracıdır. Uzun senelerdir kullanılan bu uygulama sizlere bir tek gelir belgesiz kredi vermek ile kalmayıp, çok sayıda bankacılık işlemini de bedava bir biçimde sağlamanıza destek olmaktadır. Bu işlemleri  sıralamamız gerekir ise;

Ücretsiz bir biçimde bütün bankalara para aktarımını yapabilirsiniz. Gene bedava olarak gün içinde 200.000 liraya kadar parayı istediğiniz bankanın hesap numarasına gönderebilirsiniz. Kredi ve kredi kartı ödemeleriniz ile cep telefonunuza TL yüklemenin yanı sıra talih oyunları için ödeme prosedürlerini gene bedava bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı bedava bir biçimde ödeyebilirsiniz. Bedava olarak dolar, avro alıp bozabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalardan en iyi ilk 5 arasından yer alan ve en çok ilgi gören bu mobil internet bankacılığı uygulamasın elde etmiş olduğu bütün bu imkânlardan faydalanabilirsiniz.

ENPARA Mobil Bankacılık Uygulaması Sahibi Olmak

Tüm bu imkânlardan istifade edebilmeniz için ilk olarak ENPARA mobil bankacılık programına sahipi olmanız gereklidir. ENPARA mobil bankacılık programının sahibi olmak o denli basit ki! Banka bu hizmetten yaralanabilmeniz için sizin ayağınıza kadar gelmektedir. Fakat ilk olarak bu uygulamaya sahip olabilmek için bankaya bir müracaatta bulunmanız gereklidir. Müracaat prosedürlerini aşağıdaki adımları izleyerek derhal bedava bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak internet üstünden buradan ENPARA müracaat formuna gitmemiz gerekir. Hemen sonra karşımıza çıkan menüden ENPARA programını ne amaç ile kullanmak istediğimizi işaretlememiz ve peşinden devam dememiz gereklidir. Burada hangi amaç ile bu uygulamayı kullanacağınızı belirtmeniz fazlaca önemlidir.

ENPARA alma sebebinizi açıkladıktan sonrasında devam düğmesine basarak ENPARA müracaatınızı yapabilirsiniz. Banka, en hızlı şekilde sizin ile irtibata geçerek, sizin belirmiş olduğunuz ev adresine bir memurunu gönderip ENPARA bankamatik kartınızı ve internet bankacılığına giriş için tek kullanımlık şifrenizi elden bedava bir biçimde teslim edecektir.   

ENPARA Uygulamasına Giriş Yapılması

ENPARA üstünden gelir belgesiz kredi müracaatınızı gerçekleştirmeniz için size 2 yol sunulmaktadır. Bilgisayar üstünden giriş yaparak veya mobil uygulamayı indirerek. Mobil bankacılık programını indirerek bütün prosedürleri fazlaca daha hızlı bir halde yapabilirsiniz. Mobil internet bankacılığını cep telefonunuza indirdikten sonrasında artık ENPARA üstünden gelir belgesiz kredi müracaatınızı sağlayabilirsiniz.

ENPARA Üstünden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

ENPARA mobil internet bankacılığı programını cep telefonunuza indirdikten sonrasında ilk önce bankacılık sistemine giriş yapmanız gerekir. Giriş prosedürünü T.C. kimlik numaranız ve size daha önce evinize gelen memurun vermiş olduğu talimatlar ile oluşturduğunuz şifre ile anında gerçekleştirebilirsiniz. Hemen sonrasında ise gelir belgesiz kredi müracaatınızı gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları sırayla gerçekleştirin. Kredi başvuru ekranına geldikten sonra tutarı yazan kutucuğa ihtiyacınız olan kredi miktarını girin. Daha sonra kredi vadesi belirleyin. Son adıma geldiğinizde başvuru butonuna tıklayarak kredi başvuru prosedürünü tamamlayın.  Tüm bu adamları gerçekleştirdikten sonra ENPARA gelir belgesiz kredi müracaatı sağlanır. Başvurunuz daha önceden kullandığınız kredi ve kredi kartı ödemelerinde gecikme olup olmadığı,  Enpara hesabınızdaki  hesap hareketleri, diğer tüm bankalara olan kredi kartı ve kredi borçlarınızın son durumu, Kişisel kredi kullanım üst limitinizin dolup dolmadığı gibi maddelere nazaran değerlendirerek size en hızlı şekilde yanıt verilecektir.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.