En Uygun Konut Kredisi Başvurusu

0

Konut kredisi ev almak isteyenler ve evini yenilemek isteyenlere oldukça uygun fırsatlar sunmaktadır. Sizler için en düşük faizli konut kredisi veren bankalar hakkında bir yazı dizisi hazırladık. İşte konut kredisi başvurusu hakkında herkesin merak ettiklerini sizler için bir araya getirdik.

Ziraat bankası ve QNB Finansbank bankalarının en düşük faizli konut kredisi sağlayan bankalar olduğu yaptığımız araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. İşte detaylar…

En Uygun Konut Kredisi Başvurusu

Uygun Konut Kredisi Çekmenin Avantajları Nelerdir?

Ev sahibi olmanın kolay yollarından biri konut kredisi çekmektir. Günümüzde ev kiraları oldukça artış gösterdi. Her ay kira öder gibi konut kredisi taksiti ödeyerek ev sahibi olmak sizlere oldukça büyük bir bütçe faydası sağlayacaktır. Özellikle de kredi notu yüksek olan müşteriler konut kredisi çekerken hiçbir zorlanma yaşamazlar. Özellikle ev sahibi olmak isteyenler için büyük fırsatlar sunan konut kredileri banka müşterilerinin imdadına yetişiyor. Sizler de hayallerinizi ertelemeyin! Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak artık çok kolay. Peki konut kredilerine nasıl başvuruda bulunabiliriz?

Başvuru bilgileri ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin.

Kredi Notunuzu Bilmiyorsanız Şu Konuyu Okuyun ” E-Devlet Üzerinden Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Konut Kredisi Faiz Oranları

Özellikle kovid-19 sebebiyle hareketliliğini kaybeden sektörlerden biri de konut alım satım sektörüdür. Virüs sonrası hareketlenmesi beklenen konut sektöründe en çok merak edilenlerden biri de konut kredisi faiz oranlarının son durumudur.

Bu bağlamda ev alacak kişilere özel düşük faizli uzun vadeli ve ön ödemesiz konut kredileri oldukça revaçta. Bankalar kurulundan gelen açıklamaya göre virüs sonrası konut kredilerinin faiz oranlarında düşüş bekleniyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat bankası müşterilerine özel 180 aya varan taksitlerle konut kredisi çekme imkânı sunmaktadır. Bununla beraber ziraat bankası sizlere almak istediğiniz evin %80’ine kadar kredi çekmeni mümkün kılmaktadır. Ayrıca ziraat bankası kullanmak istediğiniz konut kredisini kullanmak istediğiniz vade oranına göre faizlendirmektedir.

Ziraat bankasının uyguladığı vade ve faiz oranları şu şekildedir:120 ay vadeli 500.000 liraya kadar kredilerde 0,94 faiz oranını uygular. Bu konut kredisi için gereken evrakları şöyle sıralayabiliriz:

  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Satın alınacak gayrimenkulün tapusu

Başvurmak ve hemen sahip olmak için buraya Tıklayınız.

 QNB Finansbank Konut Kredisi

Ev almak isteyen müşterilerine özel QNB Finansbank’ın oldukça düşük faizli konut kredisi imkânı sunmaktadır. Ayrıca satın alınmak istenilen mülkün %80’ine kadar kredi çekebilme avantajı sağlamaktadır. Ayrıca 180 aya varan vade seçenekleri ile de Finansbank konut kredisi kapsamında en uygun kredi veren bankalardan bir diğeridir.

Konut kredisi çekmek isteyen müşteriler 120 ile 180 ay vadeli olarak kredi çekebilirler. Bu vade şekilleri ile faiz oranı %1,31’dir. Ayrıca 100.000 lira krediyi 24 ay vadeli çekerseniz faiz oranı düşecek ve 1,05 olacaktır. Aylık ödeme tutarı ise 4.735 lira civarında olacaktır. Başvurmak için buraya Tıklayınız.  

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.