En Uygun Taşıt Kredisi Başvurusu

0

Bankalar müşterilerine özel sıfır ve 2. el araçlarda kullanılmak üzere uygun faiz oranlarıyla taşıt kredileri sağlamakta. Sizler de araç sahibi olmak ya da aracınızı yenilemek istiyor iseniz bu kredi çeşidi tam size göre. Peki en uygun faiz oranlı en yüksek kredi meblağsını hangi bankalar hangi şartlarla vermektedir? İşte bütün merak ettikleriniz bu yazı dizisinde sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz o detaylara geçelim…

En Uygun Taşıt Kredisi Başvurusu

En Uygun Taşıt Kredisi Nasıl Seçilir?

Araç kredisi çekerken öncelikli olarak aracın alımı sırasında ödeyeceğiniz peşinatı belirlemeniz gerekmektedir. Bu aşamada belirtmeliyiz ki hiç peşinat ödemeden araç kredisi çekmeniz mümkün değildir. Alacağınız aracın en az %30 peşinatını ödemek durumundasınız. Pek tabi bu ödemeyi de peşin olarak yapmanız şarttır.

Daha sonra peşin ödemeden kalan bedel için kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ödediğiniz peşinatı ne kadar yüksek miktarda tutarsanız almak istediğiniz araç kredisinde o kadar az faiz ödemiş olursunuz. Ayrıca taksit sayısı da çok önem taşıyan bir husustur. Vade sayısını ne kadar az tutarsanız daha düşük faiz oranları ile kredi edinmeniz mümkündür. Bu yollar ile taşıt kredisi almak artık çok kolay! Sizler de hemen araç sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyen müşterilerine ziraat bankası oldukça uygun faiz oranları ile araç kredileri sağlamaktadır. İş bankası müşterisi olmayanlar da hemen bir vadesiz hesap açarak bu uygulamalardan yararlanma fırsatına sahip olacaklardır. Taşıt kredisi verirken iş bankası yaptığınız ödemelerin düzenli olmasına çok önem vermektedir. Bu konuda her banka mutlaka titizlik gösterecektir.

 Ayrıca taşıt kredisine başvurmadan evvel kredi notunuzun yüksek olmasına özen göstermeniz size büyük bir fayda sağlayacaktır. Eğer kredi notunuz düşükse öncelikle onu yükseltip sonrasında taşıt kredisine başvurmanız etkili olacaktır. İş bankası sıfır araçlarda 120.000 lira ve altında olması durumunda 60 ay vadeli, 120.000 lira üzeri başvurularınızda ise azami vade 48 aydır.

Başvurmak ve hemen sahip olmak için buraya Tıklayınız.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Ziraat bankası kredi verirken müşterilerine büyük kolaylık sağlayan bir banka olmakla birlikte aynı zamanda kredi verirken en titiz davranan bankaların da başında gelmektedir. Araç kredisi almak isteyen ziraat bankası müşterileri kredi notlarına ve banka geçmişlerine çok dikkat etmelilerdir.

Çünkü Ziraat Bankası kendi müşterisi olsa dahi taşıt kredisi ihtiyaç kredisi ya da ev kredisi fark etmez kredi başvurusunda bulunan herkesin banka geçmişini büyük bir titizlik ile inceler.  Ayrıca banka geçmişinizin temiz olması yeterli değildir. Aynı zamanda kredi notunuzun da belirli bir oranın üstünde olması gerekir. Başvurmak ve bilgi sahibi olmak için buraya Tıklayınız.   

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.