Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020 (En Yüksek)

0

Yatırım yapmak isteyenler için çeşitli yatırım teknikleri bulunmaktadır. Bu teknikler arasında vadeli bir hesap açarak buraya para yatırarak faiz geliri elde etmek de sayılabilir. Bankaların bu hesaplara verdiği faiz oranları birbirinden farklıdır. Paranızı bir aylık faize Yatırma imkanınız bulunduğu gibi 32 günlük faize de yatırma imkanınız bulunmaktadır. Paranızı mevduat olarak yatırarak faiz alabileceğiniz gibi altın olarak yatırarak da faiz alabilirsiniz. Sadece TL cinsinden değil dolar cinsinden de para yatırarak faiz alabilirsiniz. Sizler için 2020 yılında en fazla mevduat faizi veren bankaları araştırdık.

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020

 Ziraat Bankası Mevduat Faizi

Ziraat Bankası vasıtasıyla TL mevduat hesabı açarak 1 ay, 3 ay, 6 ay, 12 ay ve kırık vadeli seçenekleri ile hesabınızı açtırabilirsiniz. Vade sona erdiğinde ise anaparayı faiz kazancı ile beraber geri alabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınızın vadesi dolduğunda sonlandırmak adına bir talimat vermezseniz bir önceki vade süresi kadar otomatik yenileme yapılacaktır.  

Denizbank Hoşgeldin Faizi %20,50

Denizbank vadeli mevduat hesabı açabileceğiniz bankalar arasında bulunmaktadır. Türk Lirası cinsinden açacağınız mevduat hesabınıza uygulanacak olan faiz oranı %20,50 olacaktır. Banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden hesaplarınızı basitçe açabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaparak basitçe vadeli hesaplarınızı açabilir ve güzel geldin faizlerinden faydalanabilirsiniz.

İNG Bank Hoşgeldin Faizi %22

En yüksek mevduat faizi veren bankalardan biri de İNG Bank’ tır. 1 yıl boyunca bu faiz oranı ile kazanmaya devam ederken herhangi bir eft, havale veya işlem ücreti ödemenize gerek kalmaz. Sadece Türk Lirası değil döviz cinsinden de yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Para çekme veya yatırma durumlarında vade etkinlenmez. Faiz günlük olarak işlemeye devam eder. Ayrıca müracaat yapmak için şubelere gitmenize gerek yoktur. İnternet bankacılığı kullanarak da hesabınızı açabilirsiniz.

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap

İnternet üzerinden açacığınız vadeli hesaplarınız ile daha fazla ve daha basit kazanabileceğinizi söylemiştik. Garanti Bankası’ ndan vadeli hesap açmanız halinde, hesabınızdan ihtiyacınız kadar olan tutarı çekmeniz halinde vadeniz bozulmuyor. Garanti cep ve internet bankacılığı üzerinden e-vadeli hesabınızı açabilirsiniz.

Garanti Bankası’ nın da bir güzelgeldin faizi kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için son 1 ay içinde bankadan vadeli olarak herhangi bir hesap açmamış olmanız gereklidir. Ayrıca kullanmakta olduğunuz bir vadeli hesabınızın da olmaması gereklidir. Hesap açmak için tıklayınız. Garanti Bankası Hoş geldin faizi ve uzun vadede uygulanan faiz oranları birbirinden farklı olmaktadır;

Garanti Bankası E-Vadeli Hesap

Hoşgeldin faizi olarak verilebilecek olan faiz oranı 21,75 olmaktadır. 32 aydan 370 güne kadar 10 bin TL tutarında mevduat yatırarak kazanmaya başlayabilirsiniz. 10 bin TL 32 gün vade yapılması durumunda 10.162,08 TL olarak geri dönecektir. 28 günden 365 güne kadar geçerli olan ve tam 1 aylık sürede olmayan hesaplara kırık hesap adı verilmektedir. Şayet hesabınıza yatırılan tutarı vadesinden önce çekerseniz faiz kazanmanız mümkün olmayacaktır. Mobil cihazınıza Garanti Cep indirerek de e-vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Vadeli hesap açmak için gereken minimum yatırım tutarı 500 TL olacaktır. 

Yapı Kredi E-Mevduat

Yapı Kredi’ den açacağınız mevduat hesabı ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. 1 günden 732 güne kadar vade seçilebilmektedir. Üstelik şubelere gitmeden hesabınızı basitçe açar ve diğer vadeli hesaplara göre daha çok kazanabilirsiniz. İnternet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

Vakıfbank E-Vadeli Hesap

Vadeli yatırım hesabı açabileceğiniz bankalardan biri de Vakıfbank’tır. Üstelik banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan 750 güne kadar vadeli olarak internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile hesabınızı açabilirsiniz. Vadesiz hesaplarınız ile vadeli hesabınızı bağlamanız halinde herhangi bir işlem ücreti ödemenize gerek kalmaz. 30 ile 750 gün arasında vadeler seçmeniz durumunda banka tarafından size özel faiz oranları uygulanacaktır. Kobiler bu  kredi kampanyasından faydalanamamaktadır.

Vade günü gelmeden hesabınızdan para çekebileceğiniz gibi hesabınızı tamamıyla kapatmanız da mümkün olmaktadır. Hesabınızda kalan tutarın bu yolla vadesi bozulmayacaktır. Banka tarafından seçilen vadelere göre verilecek en yüksek faiz oranı %17,50 olacaktır. Vadeli mevduat hesabı açarak hemen faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Burganbank Mevduat Hesaplama

Burganbank son dönemlerin en yüksek faiz veren bankası olarak ön plana çıkmaktadır. Güncel mevduat faiz oranı yüzde 20,50’dir. Maksimum 450 gün vade seçilebilmektedir. Seçilen vadeye ve yatırılan tutara göre faiz oranları değişebilmektedir. 

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.