İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

İş bankası müşterilerine özel pek çok avantajlı uygulama sunmaktadır. Kredi kartı çeşitleri de bunlardan sadece bir tanesidir. Özellikle dünyayı etkisi altına alan kovid-19’un etkileri ülkemizde oldukça fazladır. Bu virüs ekonomik açıdan bizlere oldukça büyük zararlar verdi. Karantina altında olduğumuz ve evlerimizden çıkamadığımızı da göz önünde bulundurursak çoğu özel şirket çalışanı uzun zamandır çalışamıyor. Dolayısıyla ihtiyaçlar birikmiş durumda. Nakit ihtiyacımızı kredi fırsatları ile çözen bankalar diğer ihtiyaçlarımız için ise özel kredi kartı fırsatları ürettiler.

Ancak belirmekte fayda gördüğümüz bir durum İş bankasının müşterilerinin banka geçmişine büyük önem vermesidir. Kredi ya da kredi kartı verirken sıkı bir araştırma yapan İş bankası eğer herhangi bir kara listede adınız var ise sizlere kredi de kredi kartı da vermemektedir. Özellikle kredi notu 900’ün altında olanlar için sonuçların olumsuz olacağını şimdiden üzülerek belirtelim.

Peki İş bankasının müşterilerine özel çıkardığı bu avantajlı kredi kartlarına nasıl sahip oluruz? Pek çok başvuru imkânı sunan İş bankasının kredi kartlarına şu yollar ile sahip olabilirsiniz: İş bankası internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusu, İş cep mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu, SMS ile kredi kartı başvurusu, şubelerden kredi kartı başvurusu. Şimdi bu aşlıkları tek tek inceleyeceğiz…

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

İş bankası size en uygun kredi kartınızı seçmek için sizlere en yakın İş bankası şubelerine giderek başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı kullanmanız sizlere ödemelerinizde kesinlikle yardımcı olacaktır. Sizler de bu avantajlar ile İş bankası kredi kartlarından size en uygun olanını seçmek ve keyif ile kullanmak için yukarıda ayrıntılı bilgi verdiğimiz yollardan birini seçerek en kısa sürede İş bankası kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.!

İş Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş bankası kredi kartlarından size en uygun olanını seçtikten sonra başvuru yapmak aslında bu işin en kolay kısmıdır. İş bankası kredi kartlarına başvuru yöntemlerinden biri de kısa mesaj atarak başvuru sağlamaktır. Oldukça pratik bir yöntem olan bu başvuru şekli siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.

Öyle ki şubeye gitme gereği kalmadan her an her yerden kısa mesaj atarak başvuru yapabilir kart durumunuzu da yine buradan öğrenebilirsiniz. Sizler de bu avantajlar ile İş bankası kredi kartınıza kısa mesaj yoluyla sahip olmak isterseniz almak istediğiniz kredi kartınızın kısaltmasını yazıp bir boşluk bırakarak vatandaşlık numaranızı ekleyin ve 4402’ye kısa mesaj gönderin.

İş bankası İnternet Şubesi Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evlerimizden çıkmadan her türlü ihtiyacımızı gidermek zorunda olduğumuz karantina günlerinde kredi ya da kredi kartına ihtiyaç duyduğumuz zaman bu durumu nasıl çözeceğiz? Elbette ki internet bankacılığı burada imdadımıza koşuyor. İş bankası internet şubesine girerek zahmetsiz bir şekilde kredi kartınıza sahip olabilirsiniz. İş bankası müşterilerine özel bu avantajdan faydalanmak için hemen buraya  Tıklayınız.

İş Bankası Mobil Bankacılık Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş cep uygulaması üzerinden yapılabilecek pek çok şey vardır. İş bankası mobil bankacılık uygulaması müşterilerine özel pek avantaj sunmaktadır. Özellikle de peşin fiyatına taksitlendirme kolay ödeme fırsatları ve benzeri. Sizler de bu avantajlı uygulamalara sahip olmak ve kredi kartı başvurunuzu kolay bir şekilde 7 gün 24 saat istediğiniz yerden yapmak için buraya Tıklayınız.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Beğendi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.