TEB Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Son zamanlarda hem ülkemizde hem dünyamızda çeşitli ekonomik sıkıntılar yaşanıyor. Bu ekonomik sıkıntıların ilk sebebi bütün dünyayı etkisi altına alan kovid-19 virüsüdür. Bu virüs yüzünden çok uzun bir süre ülkemizde karantina dönemleri uygulandı. Bu karantina dönemlerinde değil maaş almak karantinada olduğumuz için işlerimize bile gidemedik. Bu durumda da pek çoğumuz maaş bile alamadık. Bu durumda ihtiyaçlarımızı nasıl karşılayacağız? Nakit sıkıntısı çeken müşterilerine özel TEB bankası pek çok farklı kredi seçenekleri çıkararak piyasadaki en düşük faiz oranlarını en uygun vade seçenekleri ile sunar.

TEB yani Türkiye ekonomi bankası pek çok farklı kredi çeşidi ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Öyle ki pek çok kişi nakit ihtiyacını krediler ile karşılamaktadırlar. Peki TEB bankasının bu kredilerinin özellikleri nelerdir? Bu konu hakkında detaylı bilgiler içeren bir yazı dizisi hazırladık. Dilerseniz detaylara geçelim.

TEB Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi

TEB bankası ihtiyaç kredisi son derece standart olarak hazırlanmış bir kredi çeşididir. 3 ay ile 36 ay arasında vadeler ile kullanılır. Bu ihtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlayabilirsiniz. Faiz ve vade oranları kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterir ki bu da çok güzel bir uygulamadır. Öyle ki belirli bir faiz oranı ile hazırlanan kredilerde kredi notu yüksek kişiler bu faiz oranları yüzünden mağdur olabilmektedirler.

Ancak bu uygulama sayesinde herkes kendi kredi notuna göre değerlendirilip ona göre bir faiz oranı ve vade şekli ile kredi alır. Nasıl Başvuru yaparız?

  • TEB müşterisi iseniz herhangi bir uygulama marketten TEB mobil uygulamayı indirerek gerekli adımları yerine getirmeniz gereklidir. Bu mobil uygulamadan kolaylıkla şubeye gitmeden imzasız ve evraksız bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.
  • Eğer TEB müşterisi değilseniz web sitesini ziyaret ederek yine online bir şekilde anında bu bankadan hesap açarak müşterileri olabilirsiniz.
  • Ya da size en yakın TEB şubelerine uğrayarak danışmanlarımız ile görüşüp daha detaylı bilgi alıp yüz yüze başvuru yapabilirsiniz.
  • Hemen başvurmak ve sahip olmak için buraya Tıklayınız.

Cepte TEB İhtiyaç Kredisi

Cepte TEB ihtiyaç kredisi TEB bankası tarafından çıkarılan bir başka ihtiyaç kredisi çeşididir. Bu ihtiyaç kredisi bireysel krediye ihtiyaç duyduğunuz her anda deyim yerinde ise tek tık ille hesabınızda! Cepte TEB ihtiyaç kredisi 1.000 lira ile 50.000 lira arasında nakit kredi fırsatı sunar. 3 ile 36 ay vadeli olarak çekilebilir. Bu kredi türüne başvurmak için 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük olmanız gerekmektedir. Faiz oranları ise oldukça uygundur ve 0,79 oranlarındadır. Sizler de hemen sahip olmak ve başvurmak için buraya Tıklayınız.

Bireysel Finansman Kredisi

TEB bankası müşterilerine özel bireysel krediler de sunmaktadır. Örneğin bireysel finansman kredisi bunlardan biridir. 60 aya varan vade fırsatları sunan bu harika kredide ev dekorasyonu tadilat gibi işleriniz için destek nakit alabilirsiniz. Ancak evinizi teminat olarak göstermeniz gerekli ve önemli bir adım olacaktır. Bu kredi çeşidinde kredinizi ilk başta hangi faiz oranı ile aldı iseniz piyasa durumu ve hareketliliği ne olursa olsun sizin faiz oranlarınızda bir artış görülmez. Nasıl başvuru yaparım?

  • Size en yakın TEB şubelerimize misafir olarak danışmanlarımızdan gerekli evrakları ve başvuru belgelerini öğrenebilir yine aynı şubeden dilerseniz evraklarınızın hazır olması durumunda anında aynı gün içinde başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz krediniz olumlu sonuçlandığında paranız hesabınıza yatar.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.