Wowwo Senetle Taksitle Araba Şartları Nelerdir ?

0

Araba sahibi olmak isteyenlerin başvuracağı pek çok farklı yol vardır. Örneğin çeşitli taşıt kredileri vardır. Ancak kredi çekmek istemeyenler araç sahibi olmak için ne yapmalıdır? Kredi borcuna faizine bulaşmadan araç sahibi olmak mümkün müdür? Elbette mümkündür. Kredi faizinden uzak durarak senet ile taksitli bir şekilde araç sahibi olabileceğiniz bir alan wowwo alanıdır. Wowwo nedir? Wowwo senet ile ya da taksit ile araç satın alabileceğiniz bir araba satın alma platformudur. Bu sitede dilerseniz sıfır dilerseniz de ikinci el araçlar satın alabilirsiniz.

Peki bu site nasıl bir sitedir? Güvenilir midir? Çalışma politikası ne üzerine kurulmuştur? Bu firmanın arkasında yeşil holding bulunur. Bu sitedeki amaç kredi notu düşüklere kefil bulup kredi çekemeyenlere faiz ödemek istemeyenlere taksitli olarak araç satmaktır. Ülkemizde taksitli araç satışlarında genellikle dolandırıcılık durumları çok fazla olduğu için bu alana karşı toplumumuzun bazı soru işaretleri vardır. Şimdi site hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. İşte o detaylar…

Wowwo Senetle Taksitle Araba Şartları Nelerdir

Güvenilir Midir?

Wowwo sitesi senet ya da taksit ile araç satın almak isteyen kişilere çok büyük faydası dokunan bir sitedir. Bu site hakkında internette pek çok olumlu yorum bulunmaktadır. Bu sitenin arkasında çok büyük bir holding olan yeşil holding bulunur. Bu site oldukça güvenilir bir sitedir. Aslında bu siteden araç almak için onların size güvenmesi daha önemlidir. Çünkü bu devirde taksit ile araç satımı yapan nerdeyse hiçbir firma bulunmamaktadır.

Yeşil holding resmî sitesinde de bu araç satışları hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Araç Satış Sistemi Nasıl İşliyor?

Öncelikle web sitelerine girerek listeli araçlardan İstanbul şehri içinde bulunan araçlardan size en uygun olanını seçiyorsunuz. Daha sonra sistemden kredi notunuzu hesaplıyorsunuz. Çıkan kredi notu sonucunuza göre yüzde 25 30 35 40 oranlarında peşinatlar çıkıyor. Bu peşinatı ödemeden araç sahibi olmanız mümkün değildir. Hiçbir peşinatınız olmadan wowwo’dan araç alamazsınız.

Alacağınız aracı seçtikten sonra araç hakkında bilgiler sunuluyor. Ve doğal olarak aracın tarama işlemi yapılıyor. Aracın kaskosu ve sigortası yapıldıktan sonra senetleri imzalama işi kalıyor. Ödemenizi de belirtilen iban numaralarına rutin aralıklar halinde yapıyorsunuz. Vade bitimine kadar aracınız Wowwo üzerinde görünüyor. Senetlerinizin ödemesi bittiğinde ise araç tamamen sizin adınıza geçiyor.

Taksit Hesaplama

Bu site üzerinden araç satın almak isterseniz taksit fırsatına da erişebilirsiniz. Hiçbir şekilde bankalardan kredi almadan faiz oranları ile uğraşmadan araç sahibi olmanız oldukça kolaydır. Taksit miktarları seçtiğini vade sayısına göre de elbette değişir. Vade sayısı arttıkça taksitlerinizdeki ödeme miktarı da artacaktır. Ve eklemeyi ihmal etmemeliyiz ki seçtiğiniz aracın modeli markası bulunduğu kilometre çok önemlidir. Elbette ki sıfır araçlara ikinci araçlardan çok daha fazla ödeme yapmanız gerekir.

Bu site oldukça güvenilir bir araç sitesidir. Ve bu zamana kadar da pek çok kişi güvenilir bir şekilde araç satın alabilirsiniz.

Bu Konuyu Okuyanlar Şunları da Okudu:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.